Roland VersaCAMM VS-640i, VS-540i, VS-300i

Seria wielkoformatowych atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaCAMM VSi Series oferuje wszystko, co jest potrzebne do produkcji praktycznie każdego zadania. Wyjątkowa jakość druku dzięki zastosowaniu najnowszej technologii głowicy drukującej i wysokowydajnych atramentów Eco-Sol MAX® 2. Opcje atramentu białego, metalicznego i jasnoczarnego. Zintegrowane wycinanie konturowe dla ciągłej, ekonomicznej produkcji. I wiele przyjaznych dla użytkownika cech projektowych, poprawiających wydajność. Wszystko to składa się na urządzenie, które wybiera coraz więcej profesjonalistów, aby budować na nim swoją firmę. 

Przewaga zintegrowanego druku i cięcia

 

Urządzenia atramentowe VersaCAMM VSi Series usprawniają proces produkcji poprzez automatyczne wycinanie konturowe drukowanej grafiki zaraz po zakończeniu drukowania. Eliminując konieczność przeładowywania i repozycjonowania grafiki, zintegrowane plotery tnące VSi oszczędzają cenny czas i wysiłek, tworząc ogromną przewagę konkurencyjną.

System Quadralign firmy Roland automatycznie wyrównuje ścieżkę cięcia i kompensuje przekrzywienia i zniekształcenia podczas wyjmowania druków do laminowania, a następnie ponownego ładowania do wycięcia.

Zaawansowana technologia ośmiokanałowej głowicy drukującej

 

VSi Series wyposażona jest w zaawansowaną ośmiokanałową piezoelektryczną głowicę drukującą, zawierającą 180 dysz na kanał w pozłacanej obudowie, zaprojektowanej specjalnie w celu zapewnienia niezawodnej i doskonałej jakości. Dzięki technologii Roland Intelligent Pass Control i siedmiu różnym rozmiarom kropli VSi Series zapewnia wyjątkowo płynne gradacje i bogatszą gęstość obrazu, co umożliwia drukowanie zdjęć i grafiki wektorowej o wysokiej rozdzielczości przy rozdzielczościach do 1440x720 i prędkości drukowania do 26,8 m.kw./godz.

Najwyższa jakość druku dzięki atramentom Eco-Sol MAX® 2

 

Wielokrotnie nagradzane atramenty ekosolwentowe ECO-SOL MAX 2 tworzą bogate, dynamiczne kolory, którym inne atramenty po prostu nie mogą dorównać. Atramenty schną szybko i zapewniają niezrównaną, wysoką trwałość w warunkach zewnętrznych, odporność na zarysowania i działanie chemikaliów. Można je przy tym nanosić na szeroki wachlarz podłoży uzyskując szeroką gamę kolorów.

System ładowania kaset z atramentem od przodu

 

Zastosowany w VSi Series łatwo dostępny system kaset z atramentem ładowanych od przodu zwiększa wygodę i łatwość obsługi. Atramenty dostępne są w wygodnych kasetach o pojemności 440 ml (biały i srebrny jest dostępny w kasetach o pojemności 220 ml).

Zaawansowana obsługa mediów

Każdy model VSi Series jest wyposażony w zaawansowany system prowadzenia drukowanego materiału. Ploter VS-640i umożliwia podawanie rolek o masie do 40 kilogramów, natomiast VS-540i i VS-300i mogą podawać rolki o wadze odpowiednio do 30 i 25 kg. Adaptery nośników i siedem rolek dociskowych zapewniają dokładne podawanie i prowadzenie w najdłuższych seriach produkcyjnych. Wysokość głowicy drukującej jest regulowana w celu uzyskania najlepszej jakości wydruków na różnego typu podłożach.

Aby ułatwić precyzyjne drukowanie bez nadzoru, dostępny jest opcjonalny system odbioru TU2, który zawiera wygodny, montowany z przodu wał odbiorczy z zaawansowanym sterowaniem naciągu, zapewniając optymalne podawanie i prowadzenie drukowanych materiałów.

Zintegrowany, dwustopniowy system suszenia i opcjonalna suszarka Benes

Każdy model plotera VSi wyposażony jest w zintegrowany, dwustopniowy system grzewczy, zaprojektowany do szybkiego dosuszania wydruków. Zadrukowane podłoże gotowe jest do natychmiastowego odbioru przez nawijarkę lub przekazania do wykończenia i montażu. 

Ten zaawansowany system dostarcza odpowiednią ilość ciepła w każdym zastosowaniu i przechowuje poszczególne ustawienia bezpośrednio w urządzeniu.

Aby zapewnić najwyższą jakość obrazu podczas drukowania z wykorzystaniem atramentów białych, srebrnych i metalicznych, firma Roland oferuje również opcjonalny system dosuszaczy Benes.

Nawijarka TU2-64

Oryginalna nawijarka TU2-64 umożliwia automatyczne nawijanie materiałów drukowanych i zarządzanie produkcją z maksymalną wydajnością

Zgodność z nowym oprogramowaniem VersaWorks 6 RIP

 

Oprogramowanie VersaWorks 6 dołączone do urządzeń serii VSi zawiera nowy silnik obliczeniowy do lepszego przetwarzania plików, w tym plików wielowarstwowych, z cieniami, rozmyciami gaussowskimi i innymi podobnie złożonymi efektami, które mogą stanowić problem dla gorszych rozwiązań RIP.

Speyfikacja techniczna:

ZNAJDŹ NAS

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram