Ploter sublimacyjny

Roland Texart RT-640

Ploter RT-640 jest idealnym rozwiązaniem dla firm chcących poszerzyć działalność o drukowaną termosublimacyjnie odzież sportową, miękkie szyldy, tkaniny lub artykuły modowe, odzież, dekoracje, towary promocyjne lub inne bardzo zyskowne zastosowania. Zaawansowany, transferowy ploter termosublimacyjny typu RT-640 został zaprojektowany z myślą o łączeniu doskonałej jakości, wydajności i wartości z wyjątkowo prostą obsługą, co zapewnia firmom punkt wejścia do branży tekstylne

Zróżnicuj swoje działania

Druk termosublimacyjny jest prostym i niedrogim sposobem indywidualizacji i produkcji. Dzięki drukarce RT-640 i prasie termicznej można drukować wzory na papierze transferowym i naprasowywać je na różne tkaniny i podłoża do termosublimacji, w tym:

- Tkaniny poliestrowe
- Panele metalowe
- Ceramikę powlekaną
- Materiały typu lycra i stretch

- Tkaniny wysokowytrzymałe

- Artykuły sportowe

- Futerały urządzeń elektronicznych

  ... i wiele więcej!

Technologia wysokiej jakości atramentu

z 4-kolorowymi lub 8-kolorowymi konfiguracjami i opcjami fluorescencyjnymi

 

Ploter termosublimacyjny Texart RT-640 można skonfigurować w trybie 4- lub 8-kolorowym. W trybie 4-kolorowym atramenty Texart zapewniają żywe kolory z głęboką czernią i wyraźnymi szczegółami. W trybie 8 kolorowym (CMYKLcLmOrVi) dodanie koloru pomarańczowego tworzy bogatszą gamę kolorów z żywymi czerwieniami, intensywnym kolorem pomarańczowym i głębokimi fioletami, a jasny cyjan i jasna magenta zapewniają subtelne odcienie tonalne i delikatne odcienie skóry. Żółte i pomarańczowe atramenty fluorescencyjne są również dostępne do specjalnych druków fluorescencyjnych, idealnych do odzieży sportowej i żywych szyldów miękkich.

W systemie atramentów Roland zastosowano szczelne worki o pojemności 1000 ml do wysokonakładowej produkcji. W trybie 4 kolorowym (CMYK) system automatycznie przełącza się na zapasowy worek z atramentem, gdy wyczerpie się główny atrament, zapewniają pojemność dwóch litrów na kolor.

W komplecie system nawijania i precyzyjne prowadzenie nośnika

Ploter RT-640 jest wyposażony przystawkę TU3 do nawijania, gwarantującą stabilną i nieprzerwaną produkcję i działa z wykorzystaniem regulatora podawania nośnika, zapewniającym równomierny posuw

i naprężenie nośnika bez ukosowania. System nawijania TU3 obejmuje montowany z przodu wałek i moduł nawijania z regulacją naciągu, zapewniający optymalne podawanie i prowadzenie nośnika.  Jego główne funkcje obejmują obsługę nośników w zwojach do 50 kg, wałek prowadzący do bezproblemowego nawijania, automatyczne zwalnianie i przewijanie nośnika i wał obrotowy, zmniejszający opór i gwarantujący nienaganną precyzję podawania.

Głowice drukujące zoptymalizowane do wyjątkowej wydajności i wartości.

Zaawansowana, 8 kanałowa głowica drukująca posiada dedykowany przebieg sublimacyjny i obsługę sekwencji konserwacyjnych, co zapewnia efektywne pokrycie atramentem obniżające koszty eksploatacji

i zapewniające wysoką jakość. Głowica RT-640 wytwarza krople atramentu o 7 różnych wielkościach, tworzące płynne kolory i przejścia tonalne.

Ergosoft Roland Edition 2

 

ErgoSoft jest powszechnie uważane za najlepsze oprogramowanie RIP na rynku tekstylnym i druku termosublimacyjnego. Oprogramowanie ErgoSoft Roland Edition 2 zostało zaprojektowane specjalnie do użytku z ploterami XT-640 i RT-640 we wszystkich trybach kolorystycznych.

 • Pracuje w środowiskach drukowania i trybach drukowania dla najpopularniejszych tkanin.

 • Do 40% szybszy proces RIP i większa precyzja pozycjonowania kropek zapewniająca płynne drukowanie.

 • 8 jednoczesnych serwerów RIP zapewnia optymalną wydajności RIP dla wielu zadań.

 • Doskonałe zarządzanie kolorami dzięki funkcji zamiany kolorów identyfikuje istniejące kanały punktowe w plikach EPS/PDF i PSD/TIFF.

 • Twórz lub importuj drukowalne próbki kolorów z niestandardowymi lub standardowymi zestawieniami, w tym FOGRA i Pantone®.

 • Funkcje kroku i powtórzenia dla powielania i układu powtarzających się wzorów bez przerwy dla uzyskania jednolitego wykończenia i maksymalnej wydajności nośnika.

 • Nieograniczone tworzenie folderów aktywnych umożliwia wielu użytkownikom wysyłanie zadań.

 • Kalkulacja kosztów pracy i inne zaawansowane funkcje produkcyjne.

Speyfikacja techniczna:

ZNAJDŹ NAS

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram