Wielofunkcyjny ploter do sublimacyjnego druku bezpośredniego i pośredniego Roland RT-640M

Texart RT-640M to wielofunkcyjny wielkoformatowy ploter do sublimacji zaprojektowany z myślą o drukowaniu zarówno bezpośrednio na papierze transferowym jak i bezpośrednio na tkaninie w ramach jednego, przystępnego cenowo urządzenia. To najlepszy wybór, RT-640M zapewnia maksymalną wszechstronność, elastyczność i wyjątkową jakość druku. Po co wybierać między drukarką do pośredniej lub bezpośredniej sublimacji, gdy można kupić taką, która spełnia obie te funkcje?

Drukowanie bezpośrednie i transfer cyfrowy

 

Unikalne możliwości modelu RT-640M pozwalają drukować bezpośrednio na podłożach poliestrowych / powlekanych, a także na papierze do transferu sublimacyjnego, używając tego samego atramentu i oprogramowania RIP. Nie ma po prostu żadnego innego urządzenia w swojej klasie, które mogłoby zrobić to samo co RT-640M.

Do specjalnie dobranych atramentów sublimacyjnych Texart i wiodącego w branży oprogramowania RIP ErgoSoft Roland Edition 2 RIP (w cenie z maszyną) wystarczy tylko dodać prasę termiczną, kalander  czy próżniowy piec 3D, aby mieć wszystko czego potrzeba aby wejść w rynek druku na tekstyliach. 

Napięcie materiału bez zniekształceń

RT-640M jest wyposażony w regulowany przedni system rolek, aby zapewnić stabilną i nieprzerwaną produkcję. W połączeniu z nawijarką zapewnia równomierne napięcie bez zniekształceń.

Dzięki kanałowi zbierającemu atrament RT-640M będzie idealnie drukować na cienkich podłożach, takich jak materiały woal lub flagi. 

Żywe kolory, płynne przejścia i ostre wydruki

RT-640M wykorzystuje specjalnie opracowany atrament Roland Texart SBL3 dostarczany w workach o pojemności 1000 cm3, zapewniający szybki czas schnięcia i szybkość transferu. Atrament także cechuje żywa kolorystyka, duża odporność na pranie i wysokiej jakości wydruki na całej gamie materiałów.

Dostępny w 4-kolorowej (CMYK) lub 8-kolorowej (CMYKLcLmOrVi) konfiguracji atrament Texart zapewnia żywe kolory z bogatymi czerniami i ostrymi szczegółami. W wersji 8 kolorowej CMYK wzbogaca dodatkowy pomarańczowy i fioletowy atrament zapewniając wyjątkowo szeroką gamę kolorów z jasnymi czerwieniami, intensywnymi pomarańczami i głębokimi purpurami, dodając kolory Light Cyan i Light Magenta maszyna perfekcyjnie drukuje subtelne gradacje i delikatne odcienie skóry.

Ergosoft Roland Edition 2

 

RT-640M jest dostarczany z oprogramowaniem ErgoSoft Roland Edition 2, specjalnie zaprojektowanym do pracy z ploterami Texart.

ErgoSoft Roland Edition 2 jest powszechnie uznawany za najlepsze oprogramowanie RIP na rynku tekstylnym i barwnikowo-sublimacyjnym. Główne funkcje obejmują:

 

 • 64-bitowa natywna obsługa w celu zmaksymalizowania wydajności najnowszego 64-bitowego systemu operacyjnego

 • Prędkość RIP do 40% większa dzięki poprawionej dokładności umieszczania kropel w celu uzyskania gładkich wydruków

 • 8 równoczesnych serwerów RIP, aby zapewnić optymalną wydajność dla wielu zadań

 • Najwyższej klasy zarządzanie kolorami dzięki funkcji zamiany kolorów w celu identyfikacji istniejących kanałów dodatkowych w plikach EPS / PDF i PSD / TIFF

 • Możliwość tworzenia lub importowania drukowanych Książek Kolorów z niestandardowych lub standardowych palet w tym FOGRA i Pantone®

 • Uproszczony proces profilowania dla zestawu 8 kolorów atramentów

 • Funkcja „Step & Repeat” dla powielania i układania powtarzających się wzorów w celu uzyskania jednolitego wykończenia i maksymalnej wydajności 

 • System Zmiennego Zarządzania Danymi dla tekstu i obrazów w przypadku produkcji personalizowanej

 • Nieograniczone tworzenie Hot Folderów, aby umożliwić wielu użytkownikom przesyłanie zadań

 • Obliczanie kosztów pracy i innych zaawansowanych funkcji produkcyjnych.

System przełączania atramentu Roland

System przełączania atramentów Roland RT-640M współpracuje z hermetycznie zamkniętymi workami o pojemności 1000 cm3 sprawdzonymi w seryjnej produkcji. Po skonfigurowaniu w trybie czterokolorowym (CMYK) z 2 litrami atramentu na kolor, system może automatycznie przełączyć się do zapasowego worka z tuszem, gdy skończy się pierwszy umożliwiając nieprzerwaną produkcję i zmianę tuszu w locie.

Zoptymalizowane głowice drukujące

RT-640M jest wyposażony w zaawansowaną 8-kanałową głowicę drukującą z szeregiem funkcji przydatnych podczas druku sublimacyjnego. Jedną z nich jest możliwość ustawienia sekwencji konserwacji co wpływa na wydajne pokrycie atramentem obniżając koszty eksploatacji i jednocześnie podnosi produktywność. Zastosowana głowica wytwarza siedem różnych rozmiarów kropli, aby uzyskać płynne gradacje i najwyższą jakość kolorystyczną.

Speyfikacja techniczna:

ZNAJDŹ NAS

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram