Płaskie stołowe urządzenie drukujące Roland VersaUV LEF-12i

VersaUV LEF-12i to przystępne rozwiązanie dla firm, które chcą zacząć działalność na szybko rozwijającym się rynku spersonalizowanego druku oraz towarów i usług na zamówienie. Urządzenie LEF-12i jest dość małe, aby zmieścić się w dowolnym studiu, biurze, warsztacie lub otoczeniu detalicznym. To kompaktowe urządzenie drukuje bezpośrednio na szerokim zakresie przedmiotów i podłoży.

Energooszczędna lampa UV

Ploter LEF-12i posiada energooszczędną lampę LED, której trwałość jest nawet dziesięciokrotnie wyższa od konwencjonalnych lamp UV. Można ją błyskawicznie włączać i wyłączać, dzięki czemu możliwa jest praca na żądanie, która nie wiąże się z długim czasem rozgrzewania. Ponadto urządzenie LEF ma automatyczny tryb niskiego poboru energii, który włącza się, gdy ni jest ono używane przez dłuższy czas.

Cud atramentu ECO-UV

Atrament ECO-UV dostępny w kolorach CMYK, białym

i w postaci lakieru, oferuje następujące korzyści.

  • Czyste i wydajne kasety 220 ml

  • Natychmiast wysycha, tworząc wielobarwne wyniki bez zamazań

  • Umożliwia drukowanie na krzywiznach i nieregularnych powierzchniach bez pękania

  • Tworzy trwałą grafikę do wnętrz z odpornością na zarysowania i oddziaływania chemiczne.

  • Grafika eksponowana na zewnątrz ma trwałość od sześciu miesięcy do dwóch lat po nałożeniu lakieru

Wydajność i spójność atramentu

Ploter LEF-12i jest wyposażony w automatyczny system cyrkulacji atramentu, który znacznie ogranicza koszty eksploatacji, utrzymując najwyższą jakość obrazu i doskonałe kolory, nawet podczas wysokonakładowych zadań. Kontrolowana cyrkulacja atramentu oznacza, że pigmenty atramentu nie mogą się osadzić w przewodach i zapewnia spójność jego jakości i gęstości.

Drukuj błyszczące i trójwymiarowe wykończenia

Oprócz drukowania w pełnej gamie kolorów, urządzenie LEF2-200 można wykonywać wysokiej jakości błyszczące i matowe wykończenia UV oraz imitować trójwymiarowe wytłoczenia stosując kilka warstw bezbarwnego atramentu Siedemdziesiąt dwa gotowe do użycia wzory tekstur są załączone do natychmiastowego użytku zaraz po instalacji urządzenia, a ponadto możesz stworzyć swoje własne, spersonalizowane efekty specjalne.

Wydajne oprogramowanie VersaWorks 6 RIP

w komplecie

Seria VersaUV LEF-300 zawiera najnowsze oprogramowanie VersaWorks 6 RIP, wyposażone w intuicyjny interfejs do płynnej obsługi i zarządzania zadaniami oraz natywną obsługę architektury 64-bitowej i dwurdzeniowej dla plików PDF, EPS, PS i PDF 2.0

z precyzją i wysoką prędkością. W VersaWorks 6 możesz automatycznie generować warstwę White, Gloss i Primer bezpośrednio w oprogramowaniu RIP za pomocą funkcji Special Color Plate Generation.

Filtr mgiełki

Urządzenie LEF-12i posiada system pochłaniania atramentowej mgiełki, który zbiera i usuwa powstającą w powietrzu mgiełkę atramentu wewnątrz urządzenia drukującego. Wentylator zainstalowany w pobliżu głowicy drukującej przedmuchuje atramentową mgiełkę w kierunku filtra absorpcyjnego, by utrzymać spójność operacji drukowania.

Opcjonalny system filtracji powietrza

Do plotera VersaUV LEF-12i dostępny jest opcjonalny system filtracji powietrza. Zawiera on filtr z węglem aktywowanym, miejsce do przechowywania atramentów i automatyczną funkcję włączania/wyłączania. Moduł można łatwo umieścić pod ploterem LEF-12i.

Osiągaj wysoką jakość na szerokiej gamie materiałów

Przy pomocy urządzenia LEF - 12i można drukować na różnorodnych materiałach, takich jak PET, ABS

i poliwęglan oraz na miękkich materiałach, takich jak TPU i skóra, a także na przedmiotach trójwymiarowych, takich jak długopisy, obudowy smartfonów, znaczki, spersonalizowane nagrody, podarunki, artykuły promocyjne, pokrowce na laptopy i wiele innych. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Dzięki oszczędnemu, słabo nagrzewającemu się oświetleniu LED UV stosowanemu w urządzeniu

LEF-12i praca z materiałami wrażliwymi na temperaturę jest również łatwa.

Specyfikacja LEF-12i

Max. szerokość nośnika                    

Max. długość nośnika                       

Max. wysokość nośnika

Max. obszar zadruku

Atrament

Kolory

 

 

335 mm

310 mm

100 mm

305 mm x 280 mm

ECO-UV (EUV, EUV4) 220 ml cartidge

6 kolorów (CMYK + white + lakier)

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU?

BROSZURA

ZNAJDŹ NAS

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram