Ploter drukujący

Roland VersaEXPRESS RF-640

Imponująca prędkość i jakość druku, zaawansowane funkcje wydajności oraz bezkonkurencyjna niezawodność i wsparcie sprawiają, że wielkoformatowy ploter VersaEXPRESS RF-640 jest inteligentnym wyborem dla twojej firmy. Wydajne, niezawodne i niedrogie urządzenia VersaEXPRESS RF-640 każdego dnia zapewniają znakomite wydruki.

Zaawansowana technologia druku

 

Urządzenie VersaEXPRESS RF-640 jest wyposażone w pozłacaną głowicę drukującą, ograniczającą ładunki elektrostatyczne, zapewniającą wysoką jakość druku. Regulacja wielkością punktów tworzy krople nawet w siedmiu rozmiarach, umożliwiając tworzenie precyzyjnej, szczegółowej grafiki, znakomitej reprodukcji fotograficznej, płynnych przejść tonalnych i wyśmienitego kontrastu. Inteligentne sterowanie przejściami precyzyjnie kontroluje rozmieszczenie kropli między przejściami, umożliwiając urządzeniu VersaEXPRESS RF-640 tworzenie płynnych gradientów tonalnych, wyjątkowych kolorów apli i optymalnej jakości obrazu we wszystkich trybach drukowania, w tym przy wyższych prędkościach.

Zaawansowana technologia ośmiokanałowej głowicy drukującej

 

Roland RF-640 wyposażony jest w zaawansowaną ośmiokanałową piezoelektryczną głowicę drukującą, zawierającą 180 dysz na kanał w pozłacanej obudowie, zaprojektowanej specjalnie w celu zapewnienia niezawodnej i doskonałej jakości. 

Funkcje przyjazne dla użytkownika  zwiększają wydajność

 

Urządzenie RF-640 jest idealne dla każdego dynamicznie działającego zakładu drukarskiego. Ładowane od przodu kasety      z atramentem można wymieniać bez zatrzymywania i ponownego uruchamiania urządzenia. Regulowane adaptery podajnika z łatwością obsługują wąskie i szerokie rolki, a system odbiorczy umożliwia bezobsługowe drukowanie ze stabilnością i wysokimi prędkościami. Innowacyjny system przełączania atramentów  Roland umożliwia automatyczne przełączanie plotera na nową kasetę z atramentem, gdy pierwsza się skończy, zapewniając do 1000 ml atramentu ECO-SOL MAX na każdy kolor.

Najwyższa jakość druku dzięki atramentom ECO-SOL MAX

 

Wielokrotnie nagradzane atramenty ekosolwentowe ECO-SOL MAX tworzą bogate, dynamiczne kolory, którym inne atramenty po prostu nie mogą dorównać. Atramenty schną szybko i zapewniają wysoką trwałość w warunkach zewnętrznych, odporność na zarysowania i działanie chemikaliów. Można je przy tym nanosić na szeroki wachlarz podłoży zyskując szeroką gamę kolorów. Atramenty ECO-SOL MAX posiadające certyfikat GREENGUARD Gold spełniają bardzo rygorystyczne normy stosowania w szkołach i placówkach służby zdrowia.

Zintegrowany, dwustopniowy system suszenia

Urządzenie RF-640 wyposażone jest w zintegrowany, dwustopniowy system grzewczy, zaprojektowany do szybkiego dosuszania wydruków. Zadrukowane podłoże gotowe jest do natychmiastowego odbioru przez nawijarkę lub przekazania do wykończenia i montażu. Zaawansowany system uwzględnia szeroką gamę drukowanych podłoży i reguluje odpowiednią ilość ciepła w każdym zastosowaniu, zapewniając znakomite wyniki za każdym razem. 

Nawijarka TU2-64

Oryginalna nawijarka TU2-64 umożliwia automatyczne nawijanie materiałów drukowanych i zarządzanie produkcją z maksymalną wydajnością

Zgodność z nowym oprogramowaniem VersaWorks 6 RIP

 

Oprogramowanie VersaWorks 6 dołączone do urządzenia RF-640 zawiera nowy silnik obliczeniowy do lepszego przetwarzania plików, w tym plików wielowarstwowych, z cieniami, rozmyciami gaussowskimi i innymi podobnie złożonymi efektami, które mogą stanowić problem dla gorszych rozwiązań RIP.

Speyfikacja techniczna:

ZNAJDŹ NAS

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram