ECO SOL MAX

 

ECO SOL MAX to innowacyjny i nagradzany atrament ekosolwentowy firmy Roland DG. Dostępny w kolorach CMYK  z dodatkiem jasnego cyjanu, jasnej magenty, jasnej czerni,

bieli i atramentu metalicznego zapewnia doskonałe rozwiązanie do drukowania szyldów i grafiki, w którym oczekiwane są wyższe standardy co do kolorów i wydajności.

Idealny do stosowania na zewnątrz

Atrament ECO-SOL MAX został stworzony z myślą o trwałości zewnętrznej do trzech lat, bez laminacji. 

Jest odporny na zarysowania w zastosowaniach zewnętrznych, które zazwyczaj wymagają skomplikowanego wykończenia i zachowuje jakość obrazu podczas procesów wykończeniowych obejmujących spawanie, szycie i mocowanie profili osłonowych.

Krótki czas schnięcia zwiększa wydajność

 

Atrament ECO-SOL MAX umożliwia szybkie osuszanie grafiki na szerokiej gamie podłoży, które są bardzo trwałe i mogą być dalej przetwarzane tuż po wyjęciu z plotera. Ta zaleta zwiększa wydajność i umożliwia korzystanie z atramentu wraz z systemem rolki nawojowej podczas długich, bezobsługowych cykli produkcyjnych, nawet w trybie szybkiego druku.

Certyfikat GREENGUARD Gold

Seria ECO-SOL MAX oferuje spokój ducha dzięki certyfikatowi GREENGUARD Gold, dając pewność, że atrament spełnia jedne z najbardziej rygorystycznych i kompleksowych norm na świecie w zakresie niskiej emisji lotnych związków organicznych (VOC) do powietrza wewnątrz pomieszczeń. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.greenguard.org.

Atrament jest bezpieczny w użyciu bez specjalnego sprzętu wentylacyjnego czy środowiskowego, a certyfikat GREENGUARD Gold obejmuje również czynniki bezpieczeństwa, które gwarantują, że produkt jest dopuszczony do stosowania w środowiskach takich jak szkoły         i szpitale.

Zaprojektowany do VersaWorks Dual

 

Seria atramentów ECO-SOL MAX została opracowana pod kątem zgodności z oprogramowaniem Roland VersaWorks Dual RIP. Aby jeszcze bardziej poprawić jakość druku w różnych zastosowaniach, możesz pobrać szeroki zakres profilów dla nośników z Centrum Profilów Roland. Rejestracja w centrum jest bezpłatna i jest ono łatwe w obsłudze.

Sprawdza się na szerokiej gamie materiałów

 

Atrament ECO-SOL MAX spełnia wysokie standardy na szerokiej gamie materiałów. Zgodność z ekonomicznymi nośnikami może znacznie obniżyć ogólne koszty produkcji dla użytkowników urządzeń atramentowych firmy Roland DG.

Większe kasety spełniają wymagania produkcyjne

 

Atrament ECO-SOL MAX jest dostępny w kolorach CMYK, Lc, Lm, Lk, białym i metalicznym. Zaprojektowane z myślą o czystej obsłudze kasety są dostępne w pojemności 440 ml (ECO-SOL MAX i ECO-SOL MAX 2) oraz 500 ml (ECO-SOL MAX 3), rozmiarach dostosowanych do potrzeb klientów prowadzących pracowite punkty poligraficzne. Dla klientów o niskim zużyciu dostępne są również wkłady o pojemności 220 ml.*

^Opcje atramentu metalicznego i białego są dostępne tylko w kasetach o pojemności 220 ml.

 

*Wkłady 440 ml / 500 ml są dostępne w kolorach CMYK, Lc, Lm i Lk. Wkłady 220 ml są dostępne w kolorach CMYK.

Urządzenia Roland DG mają moc dzięki atramentowi ECO-SOL MAX

 

Atramentów ECO-SOL MAX 2 lub 3 można używać z:*

  • Ploterem drukująco-tnącym VersaSTUDIO BN-20 – CMYK + biały i metaliczny

  • Ploterami drukująco-tnącymi VersaCAMM VS-i – kolory CMYKLcLm + jasna czerń, biały i metaliczny.

  • Ploterem drukująco-tnącym SOLJET XR-640 – kolory CMYKLcLm + jasna czerń, biały i metaliczny

  • Ploterem VersaEXPRESS RF-640 Printer – kolory CYMK

 

Należy pamiętać, że opcje atramentu białego i metalicznego są dostępne tylko w wersji ECO-SOL MAX 2 (ale można ich używać w połączeniu z atramentami ECO-SOL MAX 3 w kolorach CMYK, Lc, Lm i Lk).

 

Inne opcje atramentów ekosolwentowych to nasz najnowszy atrament EJ do urządzenia SOLJET EJ-640      i atrament TrueVIS do serii TrueVIS VG/SG.

*W innych, starszych produktach firmy Roland również można używać atramentów ECO-SOL MAX   (również w wersji 2 i 3). Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

ZNAJDŹ NAS

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram