Drukarka Roland VersaSTUDIO BN-20

Biurkowy, atramentowy ploter drukująco-tnący BN-20 otwiera całe mnóstwo możliwości graficznych o najwyższym poziomie jakości. Zawiera piezoelektryczną, atramentową głowicę drukującą o rozdzielczości do 1440 dpi i tworzy wydruki o wyjątkowej jakości i płynnych przejściach tonalnych, bogatej gęstości i głębokim nasyceniu obrazu, dlatego jest idealny do druku fotograficznego i wektorowego.

Drukowanie i cięcie w jednym, zintegrowanym przepływie zadań

 

Urządzenie VersaStudio BN-20 optymalizuje proces produkcji przez automatyczne wycinanie konturowe wydruków i eliminowanie potrzeby ponownego ładowania i ustawiania grafiki w oddzielnym urządzeniu tnącym. W przypadku grafiki laminowanej system czteropunktowego pasowania optycznego Quadralign® pozwala użytkownikom na wyciągnięcie wydruków, laminowanie ich i ponowne ładowanie w celu precyzyjnego wycięcia. Quadralign automatycznie dopasowuje ścieżkę cięcia, kompensując skosy i zniekształcenia.

   Cechy wyróżniające

  • Kompaktowe urządzenie atramentowe  (508 mm) ze zintegrowanym drukiem i wycinaniem konturowym

  • Uniwersalne urządzenie do tworzenia grafiki na koszulki, naklejek, szyldów, plakatów itp.

  • Opcje atramentu obejmują CMYK, CMYK+Biały i CMYK+Metaliczny

  • Niezawodność Roland DG dla ciągłej, ekonomicznej produkcji

Opcje profesjonalnego atramentu

w urządzeniu biurkowym

 

Atrament Roland Eco-Sol MAX oferuje szybie schnięcie, szeroką gamę kolorów, wysoką odporność na zarysowania, niski koszt na metr kwadratowy i zgodność z wieloma nośnikami. Urządzenie BN-20 można skonfigurować do drukowania elementów zarówno standardowych, jak i luksusowych.

Tusz Eco-Sol MAX jest dostępny do urządzenia BN-20 w następujących konfiguracjach:

CMYK

Druk atramentowy w standardowym procesie w czterech kolorach

CMYK+W (biały)

Biały atrament można drukować jako kolor dodatkowy lub warstwę podkładową, aby zwiększyć jasność i krycie kolorowych obrazów na przezroczystych lub kolorowych nośnikach, na prototypach opakowań, etykietach, szyldach okiennych i w innych popularnych zastosowaniach.

CMYK+Mt (metaliczny)

Atramentu metalicznego można używać jako koloru dodatkowego lub w połączeniu z kolorami CMYK, aby uzyskiwać ponad 500 uderzających kolorów metalicznych i perłowych, korzystając z biblioteki tekstur metalicznych Roland

Przejmij kontrolę nad cięciem

W połączeniu z możliwością cięcia z siłą nacisku 300g, zintegrowane wycinanie konturowe jest spójne i właściwie eliminuje typowe problemy technologi cięcia z nożem wleczonym dzięki prostemu sterowaniu elektronicznemu góra/dół. Pomysłowa technologia wózka tnącego zapobiega uderzaniu      o nośnik, jeżeli siła zostanie ustawiona za duża dla danego podłoża.

Niski koszt utrzymania – wysoka niezawodność

 

Urządzenie BN-20, zbudowane w oparciu o dobrze znane standardy niezawodności firmy Roland, jest wyposażone w pozłacaną głowicę ograniczającą ładunki elektrostatyczne i zapobiegającą zatykaniu dysz oraz zgłoszony do opatentowania system wycieraczek zmniejszający zużycie głowicy drukującej przez ograniczanie gromadzenia się resztek atramentu. Zgłoszony do opatentowania system cyrkulacji atramentu ogranicza jego zużycie co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji, zapewniając przy tym wyjątkową jakość drukowanych grafik w długim okresie eksploatacji urządzenia.

Intuicyjny załadunek mediów

 

Uproszczony system podawania i prowadzenia mediów automatycznie rozpoznaje załadowane podłoże, wykrywa jego szerokość i dostosowuje do niego odpowiednio rolki dociskowe, gwarantując prawidłowe umieszczenie i prowadzenie. The BN-20 obsługuje nośniki w rolkach od 152 mm do 508 mm szerokości i masie do 5,8 kg.

Zgodność z nowym oprogramowaniem VersaWorks 6 RIP

 

Oprogramowanie VersaWorks 6 dołączone do urządzenia EJ-640 zawiera nowy silnik obliczeniowy do lepszego przetwarzania plików, w tym plików wielowarstwowych, z cieniami, rozmyciami gaussowskimi i innymi podobnie złożonymi efektami, które mogą stanowić problem dla gorszych rozwiązań RIP.

ZNAJDŹ NAS

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram